O marce

Poznaj kosmetyki Valmont

Od roku 1985, misją marki kosmetycznej Valmont jest oferowanie niezwykle efektywnej, wysoce zaawansowanej w działaniu pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Niekwestionowany ekspert w zakresie pielęgnacji przeciwstarzeniowej, Valmont już od 30 lat łączy unikalne doświadczenie szwajcarskiej pielęgnacji komórkowej – dziedzictwo słynnej Kliniki Valmont – z zabiegami, gwarantującymi natychmiastowe i długotrwałe rezultaty.

Kolebką kosmetyków Valmont jest czysta i nieskażona przyroda Szwajcarii, zaś ich wyjątkowa jakość i skuteczność wynika z subtelnej synergii działania naturalnych składników alpejskich oraz najnowszych osiągnięć naukowych. Unikalność ekskluzywnej marki Valmont wzmacniają charyzmatyczni właściciele Didier i Sophie Guillon, pasjonaci piękna i kosmetyków. Poprzez markę Valmont, z pomocą szwajcarskiej skuteczności, otwierają drzwi do świata spełniających się marzeń.

Sekret młodości kryje się na poziomie komórek

Zgodnie z konceptem terapii komórkowej, Valmont zagłębia się do samego jądra komórkowego, by odnaleźć cząstki o niezrównanych właściwościach przeciwstarzeniowych: DNA i RNA. Dzięki unikalnemu i ekskluzywnemu procesowi ekstrakcji, Valmont pozyskuje nieuszkodzone makromolekuły zachowując ich niezrównany potencjał regeneracyjny. Ten dynamiczny duet zawarty w pielęgnacji Valmont wzmacnia i stymuluje komórki osłabione upływem czasu lub działaniem agresywnych czynników środowiskowych, odkrywając na nowo piękną, promieniującą młodzieńczym blaskiem skórę. 

Valmont jest idealnym sprzymierzeńcem każdej kobiety i mężczyzny poszukujących skutecznego sposobu na zniwelowanie oznak upływającego czasu, chcących ponownie polubić swoją skórę lub chcących z przyjemnością spoglądać na siebie w lustrze. Valmont, Czarodziej Czasu, oferuje wszechstronną gamę produktów pielęgnacyjnych umiejętnie łącząc wyrafinowanie i niedoścignioną skuteczność przeciwstarzeniową. Marka Valmont stworzyła rytuały piękna i intensywne programy pielęgnacyjne uwzględniające wszystkie potrzeby skóry, przeciwdziałające pojawianiu się oznak upływającego czasu na twarzy, ciele oraz na włosach. 

Rytuały Piękna

Produkty z bogatego portfolio marki Valmont podzielić można na kilka linii. W ramach tzw. Rytuałów Piękna:

Rytuał Nawilżający

Pierwszą oznaką mijającego czasu jest odwodnienie, które szybko dotyka skórę, nasilając proces starzenia. Dzień po dniu, linie wynikające z odwodnienia pogłębiają się i powodują pojawienie się zmarszczek na twarzy. Valmont oferuje wysoce zaawansowany Rytuał Nawilżający, który przeciwdziała odwodnieniu wpływając na jego przyczynę. Natychmiast i długotrwale nawilża, sprawiając, że skóra staje się pełna, gładka i odzyskuje komfort.

Rytuał Energetyzujący

Wraz z Rytuałem Energetyzującymy, intensyfikatorem odnowy komórkowej, Valmont oferuje komórkom skóry drugą młodość. Potrójne DNA, RNA, zamknięte w liposomach i kompleks Peptydy+ pobudzają nieaktywne komórki przywracając je do życia. 

Rytuał Rozświetlający

By przywrócić skórze jasność i wyeliminować niedoskonałości, które zmieniają jej koloryt, marka Valmont stworzyła niezwykłej jakości program pielęgnacyjny przywracający cerze jej naturalny blask. W kilka tygodni Rytuał przywraca cerze naturalną czystość, przejrzystość i równomierny koloryt. 

Rytuał Przeciwzmarszczkowy
i Przywracający Objętość

Młodość może być widoczna na naskórku ale pochodzi ona ze skóry właściwej. Rezultatem zachodzących w skórze właściwej zmian są pojawiające się wraz z wiekiem zmarszczki, utrata elastyczności skóry, czy zmniejszenie jej grubości. Rytuał Przeciwzmarszczkowy i Przywracający Objętość stworzony na bazie działających w synergii składników aktywnych o wysokiej koncentracji, wzmacnia strukturę skóry, przywracając jej objętość oraz wygładza kontury twarzy. 

Rytuał Udoskonalający

Wraz z Rytuałem Udoskonalającym PERFESCTION, Valmont przedstawia kompletną dzienną ochronną pielęgnację przeciwstarzeniową z produktami o szerokim spektrum działania i podkreślającymi piękno każdej karnacji.

Rytuał dla Skóry Wrażliwej

Potrzebą skóry wrażliwej jest odzyskanie miękkości, komfortu i sprężystości. Niezależnie od tego, czy wrażliwość wynika z działania czynników wewnętrznych, fizjologicznych czy też zewnętrznych, takich jak stres, zanieczyszczenie środowiska lub pogoda, wrażliwa skóra charakteryzuje się uczuciem dyskomfortu, napięciem i zmienionym kolorytem. Z myślą o potrzebach tego ekstremalnie wymagającego rodzaju cery marka Valmont zaprojektowała niezwykle skuteczną linię produktów pielęgnacyjnych dla skóry wrażliwej. 

Pielęgnacja Intensywna

Wierna swoim wartościom i dążeniu do doskonałości, marka Valmont oferuje kobietom i mężczyznom kolekcję produktów do intensywnej pielęgnacji niwelującą z nieporównywalną skutecznością oznaki mijającego czasu. Czarodziej czasu, za sprawą najczystszych składników, wyjątkowych formuł i najwyższej koncentracji substancji aktywnych udowadnia, że kosmetyki te w pełni zasługują na swoją reputacje. 

Pielęgnacja Ciała

Obok naturalnego starzenia, uwięziona w ubraniach, poddawana codziennym, często drażniącym rytuałom oczyszczania, skóra ciała jest narażona na działanie długotrwałego stresu. Jako ekspert w zwalczaniu oznak starzenia, marka Valmont wykorzystała swoją wiedzę w zakresie kosmetyki komórkowej tworząc linię Body Time Control, wysokiej jakości program przeciwstarzeniowy, skierowany przeciw wszystkim oznakom starzenia skóry naszego ciała. 

Pielęgnacja Włosów

Ponieważ skóra ciała i skóra głowy mają wspólne pochodzenie embrionalne, Valmont, specjalista w walce z procesem starzenia, wykorzystuje swoje kompetencje w zakresie pielęgnacji tworząc linię produktów przeciwstarzeniowych do skóry głowy i włosów Hair Repair, Potrójne DNA, RNA w liposomach oraz kompleks antyglikacyjny działają w synergii, by wzmocnić włosy od nasady, aż po same końce. 

L'Elixir des Glaciers

Najbardziej spektakularną linią Valmont jest L’Elixir des Glaciers. To wyraz doświadczenia i najwyższej kompetencji Valmont w zakresie przeciwdziałania starzeniu się skóry. Dzięki bezprecedensowo bogatej formule, zawierającej lodowcową wodę i najwyższą z możliwych koncentrację DNA, produkty L’Elixir des Glaciers wypełniają każdą zmarszczkę i długo pozwalają cieszyć się młodością. Produkty marki Valmont obecne są w 43 krajach całego świata i dostępne w sieci ponad 2200 punktów sprzedaży, tj. dedykowanych sklepach, luksusowych perfumeriach, stoiskach kosmetycznych renomowanych domów handlowych, starannie wybranych ośrodkach i gabinetach SPA oraz salonach SPA pięciogwiazdkowych hoteli. Marka prowadzi również własne salony SPA w Europie (Szwajcaria, Hiszpania) oraz na Dalekim Wschodzie (Tajwan, Hongkong).

Shopping Cart